18. PWR - Bienia - Rzeczywistość Spędza Sen ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:44
Data dodania: 16.09.2010 16:43:11
Rozmiar pliku: 2,50 MB
Tagi: 18. PWR, Bienia, Rzeczywistość Spędza Sen ..., skowron, słowian, jakób, jotełsts, krychol, tms, ziomek, młodys, steff, mwa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

18._PWR_-_Bienia_-_Rzeczywistość_Spędza_Sen_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i czterdzieści cztery sekundy. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Bienia", której wykonawcą jest 18. PWR. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego 18. PWR - Bienia - Rzeczywistość Spędza Sen ... do tego momentu. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych artystów, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby 18. PWR - Bienia - Rzeczywistość Spędza Sen .... Czy warto się z tym zapoznać?

18. PWR bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Tak jak większość mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Bienia, świetna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych serwisach. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Bienia, autorstwa 18. PWR, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, czemu 18. PWR - Bienia - Rzeczywistość Spędza Sen ... jest teraz trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj