16. PWR - Talar - Następująco

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 16.09.2010 16:43:11
Rozmiar pliku: 2,93 MB
Tagi: 16. PWR, Talar, Następująco, skowron, słowian, jakób, jotełsts, krychol, tms, ziomek, młodys, steff, mwa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

16._PWR_-_Talar_-_Następująco.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje dwa i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwanaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Talar", której wykonawcą jest 16. PWR. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio 16. PWR - Talar - Następująco do dnia dzisiejszego. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi 16. PWR - Talar - Następująco. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

16. PWR jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Talar, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych u nas piosenek jest absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej szybko i za darmo.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz Talar, której kompozytorem jest 16. PWR. Nie czekaj, aż 16. PWR - Talar - Następująco stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj