smkkpm - ANTYRAMA- forgive means nothing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 16.09.2010 16:46:34
Rozmiar pliku: 2,94 MB
Tagi: smkkpm, ANTYRAMA, forgive means nothing, forgive, means, nothing
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

smkkpm_-_ANTYRAMA-_forgive_means_nothing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to dwa i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwanaście sekund. To kawałek tytułem "ANTYRAMA", którego wykonawcą jest smkkpm. Utwór, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego smkkpm - ANTYRAMA- forgive means nothing. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - ANTYRAMA, której autorem jest smkkpm, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, jak choćby smkkpm - ANTYRAMA- forgive means nothing, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo prostych do realizacji rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na telefon ANTYRAMA? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj