Tarot - Bleeding Dust

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:17
Data dodania: 16.09.2010 16:49:13
Rozmiar pliku: 1,01 MB
Tagi: Tarot, Bleeding Dust, bleeding, dust
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tarot_-_Bleeding_Dust.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej jeden i jeden setnych megabajta. Długość to cztery minuty i siedemnaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez Tarot, którego nazwa to Bleeding Dust. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Tarot - Bleeding Dust do tego momentu. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy z łatwością zyskują tłumy nowych sympatyków, gotowych wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Tak samo jest z przebojem Bleeding Dust, wykonywanym przez Tarot. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Prawdopodobnie pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi Tarot - Bleeding Dust? Pobierz mp3 z naszej strony, a dowiesz się, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Bleeding Dust, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Tarot? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego utworu z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, na których poszukiwałeś darmowych piosenek - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą ogromnie rozbudowaną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Tarot - Bleeding Dust, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj