Steve Angello vs. Tristian Garner - Fucking Kna...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:01
Data dodania: 16.09.2010 16:51:06
Rozmiar pliku: 11,5 MB
Tagi: Steve Angello vs. Tristian Garner, Fucking Kna..., steve, angello, vs, tristian, garner, fucking, knas, ryan, sollbergs
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Steve_Angello_vs._Tristian_Garner_-_Fucking_Kna....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz ma rozmiar jedenaście i pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i jeden sekunde. Słuchasz kawałek o tytule "Fucking Kna...", którego wykonawcą jest Steve Angello vs. Tristian Garner. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Steve Angello vs. Tristian Garner - Fucking Kna... jak na razie. Żadna osoba jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Fucking Kna..., której autorem jest Steve Angello vs. Tristian Garner, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Steve Angello vs. Tristian Garner - Fucking Kna..., a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz ściągnąć na telefon Fucking Kna...? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj