Solaris--Nie chce Cie stracic

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:16
Data dodania: 16.09.2010 16:51:08
Rozmiar pliku: 3,91 MB
Tagi: Solaris, Nie chce Cie stracic
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Solaris--Nie_chce_Cie_stracic.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje trzy i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i szesnaście sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Nie chce Cie stracic", którego autorem jest Solaris. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku audio Solaris--Nie chce Cie stracic. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Solaris--Nie chce Cie stracic. Czy warto się z tym zapoznać?

Solaris bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Nie chce Cie stracic, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne serwisy. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w zapomnienie wieczne czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Nie chce Cie stracic, w wykonaniu Solaris. Nie zwlekaj, aż Solaris--Nie chce Cie stracic stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Solaris nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj