01 - Dub FX - Free My Soul (Live In Italy)(1)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:25
Data dodania: 16.09.2010 16:52:46
Rozmiar pliku: 4,95 MB
Tagi: Dub FX, Free My Soul (Live In Italy)(1), Dub, FX, free, my, soul, live, in, italy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_-_Dub_FX_-_Free_My_Soul_(Live_In_Italy)(1).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży cztery i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i dwadzieścia pięć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Dub FX, którego tytuł brzmi Free My Soul (Live In Italy)(1). W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku 01 - Dub FX - Free My Soul (Live In Italy)(1). Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Free My Soul (Live In Italy)(1). Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Dub FX - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, jak choćby 01 - Dub FX - Free My Soul (Live In Italy)(1), a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Free My Soul (Live In Italy)(1)? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj