The Cure - Out Of This World

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:44
Data dodania: 16.09.2010 16:58:01
Rozmiar pliku: 6,16 MB
Tagi: The Cure, Out Of This World, the, cure, out, this, world
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Cure_-_Out_Of_This_World.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży sześć i szesnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to sześć minut i czterdzieści cztery sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez The Cure, której nazwa to Out Of This World. W środę, 22 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego The Cure - Out Of This World do tej pory. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Out Of This World, którą wykonuje The Cure, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, na przykład The Cure - Out Of This World, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka bardzo łatwych do realizacji tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na telefon Out Of This World? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj