Darek Jankowski - Zabiore Cię fun

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:59
Data dodania: 16.09.2010 17:02:00
Rozmiar pliku: 3,65 MB
Tagi: Darek Jankowski, Zabiore Cię fun, Darek, Jankowski, Zabiore, Cię, fun
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Darek_Jankowski_-_Zabiore_Cię_fun.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej trzy i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Darek Jankowski, której tytuł brzmi Zabiore Cię fun. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Darek Jankowski - Zabiore Cię fun jak na razie. Nikt dotychczas nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Zabiore Cię fun. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Darek Jankowski - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Darek Jankowski - Zabiore Cię fun, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz skopiować na telefon Zabiore Cię fun? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj