DJ BartoshBee & W5 - hard-core salsa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:07
Data dodania: 16.09.2010 17:05:08
Rozmiar pliku: 5,60 MB
Tagi: DJ BartoshBee & W5, hard, core salsa, dj, bartoshbee, w5, hard-core, salsa, techno, schranz, sieka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_BartoshBee_&_W5_-_hard-core_salsa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie słuchasz to mniejwięcej pięć i sześćdziesiąt setnych megabajta. Długość to sześć minut i siedem sekund. To jeden z utworów wykonawcy DJ BartoshBee & W5, którego nazwa to hard. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego DJ BartoshBee & W5 - hard-core salsa do dzisiaj. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe utwory i nowe płyty, które od razu podbijają serca słuchaczy. Tak samo jest z przebojem hard, wykonywanym przez DJ BartoshBee & W5. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Prawdopodobnie chciałbyś sam przekonać się, jak brzmi DJ BartoshBee & W5 - hard-core salsa? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o hard, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój DJ BartoshBee & W5? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego utworu z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych piosenek na różnych, niebezpiecznych witrynach - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki DJ BartoshBee & W5 - hard-core salsa, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem będzie pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj