Anna Serafińska - Jin Jang

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:19
Data dodania: 16.09.2010 17:06:12
Rozmiar pliku: 4,86 MB
Tagi: Anna Serafińska, Jin Jang, anna, serafinska, jin, jang
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Anna_Serafińska_-_Jin_Jang.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to około cztery i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i dziewiętnaście sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Anna Serafińska, którego nazwa to Jin Jang. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Anna Serafińska - Jin Jang nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Jin Jang, której autorem jest Anna Serafińska, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Anna Serafińska - Jin Jang, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle prostych do zrobienia tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Jin Jang? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych gwiazd. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj