Juras & Wigor - zabijamy cisze

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 16.09.2010 17:06:58
Rozmiar pliku: 3,44 MB
Tagi: Juras & Wigor, zabijamy cisze
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Juras_&_Wigor_-_zabijamy_cisze.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży trzy i czterdzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "zabijamy cisze", której wykonawcą jest Juras & Wigor. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie zapisał nigdy utworu muzycznego Juras & Wigor - zabijamy cisze. Żadna osoba do dziś nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy z łatwością zdobywają rzesze nowych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Jednym z takich muzyków jest Juras & Wigor, a tegoroczny hit zabijamy cisze jest już szeroko komentowany na stronach internetowych, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i dobremu brzmieniu.

Zostawmy zdania ludzi za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać Juras & Wigor - zabijamy cisze? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o zabijamy cisze, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Juras & Wigor? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych utworów na nieciekawych, nie do końca przyjaznych portalach - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym ogromnie pojemnym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Juras & Wigor - zabijamy cisze, dostaniesz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony od razu do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Ciebie. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, niezwykłymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj