Bez Cenzury - Do Dupy (W Refrenie: Setka)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 16.09.2010 17:11:15
Rozmiar pliku: 6,27 MB
Tagi: Bez Cenzury, Do Dupy (W Refrenie: Setka), Bez, Cenzury, Do, Dupy, Refrenie, Setka, Rap, 2006
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bez_Cenzury_-_Do_Dupy_(W_Refrenie:_Setka).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży sześć i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i zero sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Bez Cenzury, której tytuł brzmi Do Dupy (W Refrenie: Setka). Utwór, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tego momentu nikt nie ściągnął nigdy pliku mp3 Bez Cenzury - Do Dupy (W Refrenie: Setka). Nikt jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Do Dupy (W Refrenie: Setka). Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Bez Cenzury, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Bez Cenzury - Do Dupy (W Refrenie: Setka), a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka bardzo łatwych do zrobienia sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Do Dupy (W Refrenie: Setka)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj