H.S Squad - Dla Ziomali

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 16.09.2010 17:12:02
Rozmiar pliku: 3,68 MB
Tagi: H.S Squad, Dla Ziomali, hs, squad, suchy, holender, dla, ziomali, hip-hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

H.S_Squad_-_Dla_Ziomali.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie słuchasz to trzy i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i jeden sekunde. To jeden z wielu piosenek autorstwa H.S Squad, której tytuł brzmi Dla Ziomali. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy ocenili ten plik już jeden raz, a średnia głosów wynosi aktualnie pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego H.S Squad - Dla Ziomali. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się H.S Squad - Dla Ziomali. Czy warto się z tym zapoznać?

H.S Squad bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho piosenki. Tak jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Dla Ziomali, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Dla Ziomali, której kompozytorem jest H.S Squad. Nie czekaj, aż przeminie trend na słuchanie H.S Squad - Dla Ziomali i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. H.S Squad nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj