Prologue (The Wolfman) - Danny Elfman

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:56
Data dodania: 16.09.2010 17:14:10
Rozmiar pliku: 2,73 MB
Tagi: Prologue (The Wolfman), Danny Elfman, elfman, wolfman
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Prologue_(The_Wolfman)_-_Danny_Elfman.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz masz uruchomioną to dwa i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Danny Elfman", której wykonawcą jest Prologue (The Wolfman). Kawałek w formacie mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Prologue (The Wolfman) - Danny Elfman. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Danny Elfman. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Prologue (The Wolfman) - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Prologue (The Wolfman) - Danny Elfman, a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na telefon Danny Elfman? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj