Mastodon - Oblivion (Instrumental)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:28
Data dodania: 16.09.2010 17:15:16
Rozmiar pliku: 11,8 MB
Tagi: Mastodon, Oblivion (Instrumental), oblivion, instrumental, rock, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mastodon_-_Oblivion_(Instrumental).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar jedenaście i osiem setnych megabajta. Długość to sześć minut i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez Mastodon, którego nazwa brzmi Oblivion (Instrumental). W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Utwór Mastodon - Oblivion (Instrumental) nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których każdy może pobrać darmowe mp3, dla przykładu Mastodon - Oblivion (Instrumental). Czy warto się z tym zapoznać?

Mastodon bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne kawałki. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Oblivion (Instrumental), genialna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych u nas utworów jest absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz spotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tu jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Oblivion (Instrumental), której kompozytorem jest Mastodon. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie Mastodon - Oblivion (Instrumental) i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Mastodon nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj