Sunlounger - Lumumba (Chillout Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:15
Data dodania: 16.09.2010 17:16:09
Rozmiar pliku: 12,0 MB
Tagi: Sunlounger, Lumumba (Chillout Mix), lumumba, chillout, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sunlounger_-_Lumumba_(Chillout_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwanaście i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość to pięć minut i piętnaście sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Sunlounger, której tytuł to Lumumba (Chillout Mix). W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu. Będziemy zatem szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Plik Sunlounger - Lumumba (Chillout Mix) nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Tak samo jest, jeśli chodzi o Lumumba (Chillout Mix), stworzonym od podstaw przez Sunlounger. Kawałek ten szturmem podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Sunlounger - Lumumba (Chillout Mix)? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Lumumba (Chillout Mix), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę Sunlounger? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdej piosenki z Wrzuty. Właśnie dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych portali - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Sunlounger - Lumumba (Chillout Mix), pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem jest ściągnięcie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, niezwykłymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj