moja pierdoła ;d

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:39
Data dodania: 16.09.2010 17:20:25
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

moja_pierdoła_;d.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to podstrona, na której znajduje się utwór moja pierdoła ;d do ściągnięcia.W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku moja pierdoła ;d. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, również za sprawą serwisów takich jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu moja pierdoła ;d. Czy warto tego posłuchać?

moja pierdoła ;d bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje świetne piosenki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży moja pierdoła ;d, genialna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o żadne opłaty - całość udostępnionych u nas utworów jest całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można spotkać na analogicznych portalach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

moja pierdoła ;d, w wykonaniu moja pierdoła ;d, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu moja pierdoła ;d jest ostatnio tak znana. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj