Mike Ness_Angel's Wings

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:21
Data dodania: 16.09.2010 17:21:27
Rozmiar pliku: 5,97 MB
Tagi: mike, ness, Angels, Wings
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mike_Ness_Angel's_Wings.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie masz uruchomioną to około pięć i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to strona, na której znajduje się utwór Mike Ness_Angel's Wings do pobrania.Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał ani razu utworu muzycznego Mike Ness_Angel's Wings. Żaden użytkownik dotychczas nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Mike Ness_Angel&039;s Wings. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Mike Ness_Angel&039;s Wings - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Mike Ness_Angel&039;s Wings, a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Mike Ness_Angel&039;s Wings? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj