Zdzisława Sośnicka - Raz na jakiś czas

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:40
Data dodania: 16.09.2010 17:24:05
Rozmiar pliku: 4,28 MB
Tagi: Zdzisława Sośnicka, Raz na jakiś czas, zdzisława, sośnicka, raz, na, jakiś, czas
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zdzisława_Sośnicka_-_Raz_na_jakiś_czas.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży cztery i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i czterdzieści sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Raz na jakiś czas", której wykonawcą jest Zdzisława Sośnicka. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Zdzisława Sośnicka - Raz na jakiś czas do dnia dzisiejszego. Żaden odwiedzający dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, także za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Zdzisława Sośnicka - Raz na jakiś czas. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Zdzisława Sośnicka bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Jak większość początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Raz na jakiś czas, świetna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Raz na jakiś czas, której autorem jest Zdzisława Sośnicka, to fantastyczna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu Zdzisława Sośnicka - Raz na jakiś czas jest obecnie na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj