Za nami barwy lata-wersja2

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 16.09.2010 17:28:37
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: Za nami barwy lata, wersja2, anna, jantar
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Za_nami_barwy_lata-wersja2.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje trzy i cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Za nami barwy lata, którego nazwa to wersja2. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Utwór Za nami barwy lata-wersja2 nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - wersja2, której autorem jest Za nami barwy lata, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany utwór, jak choćby Za nami barwy lata-wersja2, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na telefon wersja2? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj