DJ Tiesto - He's a pirate

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 16.09.2010 17:33:42
Rozmiar pliku: 3,74 MB
Tagi: DJ Tiesto, He's a pirate, tiesto
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Tiesto_-_He's_a_pirate.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży trzy i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "He's a pirate", którego autorem jest DJ Tiesto. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku DJ Tiesto - He's a pirate do tej pory. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Ogromna liczba kawałków jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz He&039;s a pirate? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż myślisz.

DJ Tiesto to poważany oraz znany twórca w świecie muzyki. Kawałki, które tworzy, błyskawicznie stają się rozchwytywanymi hitami. Nie inaczej stało się z He&039;s a pirate. Download tej empetrójki możesz przeprowadzić właśnie tu. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, byś mógł ominąć Wrzutę albo podobne witryny, żeby cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Lubisz włączyć kawałki w odtwarzaczu lub na wieży? Nic łatwiejszego - pobierz DJ Tiesto - He&039;s a pirate i słuchaj jej gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Całość jest całkowicie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz robić nic poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Pobieranie hitów z Wrzuty to dobre wyjście dla osób, które wolą przedtem przesłuchać dany utwór lub konkretny album, i w następstwie tego to nabyć.

Nie bierz piosenek po omacku i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - przesłuchaj darmowe mp3, zanim je ściągniesz. Gdy taki kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz kliknąć na inny. Ale He&039;s a pirate, którego autorem jest DJ Tiesto, jest od niedawna bardzo popularny - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj