20 Dj Banul X - Dream - The 1st Techno URSUS mi...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:40
Data dodania: 16.09.2010 17:37:50
Rozmiar pliku: 2,62 MB
Tagi: 20 Dj Banul X, Dream, The 1st Techno URSUS mi..., witek, banul, energy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

20_Dj_Banul_X_-_Dream_-_The_1st_Techno_URSUS_mi....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to dwa i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość to jeden minute i czterdzieści sekund. Jest to kawałek tytułem "Dream", którego wykonawcą jest 20 Dj Banul X. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Piosenka 20 Dj Banul X - Dream - The 1st Techno URSUS mi... nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dream. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją 20 Dj Banul X - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 20 Dj Banul X - Dream - The 1st Techno URSUS mi..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do realizacji sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Dream? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj