mondotek - d-generation (monday 2 friday radio ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 16.09.2010 17:43:23
Rozmiar pliku: 2,93 MB
Tagi: mondotek, generation (monday 2 friday radio ..., d-generation, monday, friday, radio, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

mondotek_-_d-generation_(monday_2_friday_radio_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwanaście sekund. To jeden z utworów nagranych przez mondotek, którego nazwa to generation (monday 2 friday radio .... Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Plik mondotek - d-generation (monday 2 friday radio ... nie został do dziś ani razu pobrany. Nikt do dziś nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

mondotek - d-generation (monday 2 friday radio ... to piosenka, która staje się coraz szybciej rozpoznawalna, nie tylko w gronie miłośników tego typu gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że mondotek potrafi nagrać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu wiele gatunków muzyki. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, do którego należy mondotek - d-generation (monday 2 friday radio .... Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być głośne domówki. Te utwory możesz także włączyć na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię generation (monday 2 friday radio ...? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z innych witryn. Lecz jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy nowe kawałki, regularnie zwiększając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno jak najszybciej się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj