Mondotek - D-Generation ( Monday 2 Friday Radio...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:46
Data dodania: 16.09.2010 17:43:23
Rozmiar pliku: 4,36 MB
Tagi: Mondotek, Generation ( Monday 2 Friday Radio..., D-Generation, Monday, Friday, Radio, Edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mondotek_-_D-Generation_(_Monday_2_Friday_Radio....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około cztery i trzydzieści sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i czterdzieści sześć sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Mondotek, którego tytuł to Generation ( Monday 2 Friday Radio.... Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Mondotek - D-Generation ( Monday 2 Friday Radio... do dnia dzisiejszego. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe albumy, które w jednej chwili zdobywają serca fanów. Tak samo jest, jeśli chodzi o Generation ( Monday 2 Friday Radio..., stworzonym od podstaw przez Mondotek. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Prawdopodobnie pragnąłbyś osobiście przekonać się, czym jest Mondotek - D-Generation ( Monday 2 Friday Radio...? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten utwór zbiera same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Generation ( Monday 2 Friday Radio..., a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach kawałka Mondotek? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, niebezpiecznych stronach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym ogromnie pojemnym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Mondotek - D-Generation ( Monday 2 Friday Radio..., wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj