Fragma - Forever And A Day (Extended Version)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:02
Data dodania: 16.09.2010 17:43:55
Rozmiar pliku: 8,04 MB
Tagi: Fragma, Forever And A Day (Extended Version), forever, and, day, extended, version, dance, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fragma_-_Forever_And_A_Day_(Extended_Version).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej osiem i cztery setnych megabajta. A jego czas trwania to siedem minut i dwa sekundy. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Forever And A Day (Extended Version)", którego autorem jest Fragma. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Piosenka Fragma - Forever And A Day (Extended Version) nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, także dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Fragma - Forever And A Day (Extended Version). Czy warto tego posłuchać?

Fragma jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Forever And A Day (Extended Version), znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie można napotkać na podobnych serwisach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i za darmo.

Forever And A Day (Extended Version), której autorem jest Fragma, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Fragma - Forever And A Day (Extended Version) i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Fragma nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj