blessthefall - rise up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 16.09.2010 17:47:30
Rozmiar pliku: 3,40 MB
Tagi: blessthefall, rise up, BTF
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

blessthefall_-_rise_up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej trzy i czterdzieści setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Odtwarzasz kawałek tytułem "rise up", którego autorem jest blessthefall. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Piosenka blessthefall - rise up nie została jeszcze ani razu pobrana. Żaden odwiedzający jeszcze nie raczył skomentować tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu rise up. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest blessthefall - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby blessthefall - rise up, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 rise up? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj