Born to Lose - The fallen

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:25
Data dodania: 16.09.2010 17:47:58
Rozmiar pliku: 2,21 MB
Tagi: Born to Lose, The fallen, lse, punk, fallen, born
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Born_to_Lose_-_The_fallen.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia pięć sekund. To plik mp3 tytułem "The fallen", którego wykonawcą jest Born to Lose. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku Born to Lose - The fallen do tego momentu. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy bardzo szybko zdobywają tłumy wiernych sympatyków, gotowych zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego artystę. Tak samo jest, jeśli chodzi o The fallen, stworzonym od podstaw przez Born to Lose. Kawałek ten szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zapewne wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi Born to Lose - The fallen? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zbiera same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o The fallen, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój Born to Lose? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdego kawałka z tego serwisu. Od teraz skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne portale, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Born to Lose - The fallen, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przeniesiony wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie pobrać dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych piosenek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj