2nd_wave_-_right_source_(www_TopDJ_pl)(2)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:34
Data dodania: 16.09.2010 17:49:14
Rozmiar pliku: 4,89 MB
Tagi: 2nd_wave_, _right_source_(www_TopDJ_pl)(2), 2nd, wave, right, source, techno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

2nd_wave_-_right_source_(www_TopDJ_pl)(2).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz ma rozmiar cztery i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści cztery sekundy. To jeden z piosenek autorstwa 2nd_wave_, której nazwa to _right_source_(www_TopDJ_pl)(2). Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio 2nd_wave_-_right_source_(www_TopDJ_pl)(2) do tej pory. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - _right_source_(www_TopDJ_pl)(2), którą wykonuje 2nd_wave_, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, jak choćby 2nd_wave_-_right_source_(www_TopDJ_pl)(2), a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 _right_source_(www_TopDJ_pl)(2)? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które wolą na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj