Derb - This is Derb

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:37
Data dodania: 16.09.2010 17:55:00
Rozmiar pliku: 9,08 MB
Tagi: Derb, This is Derb, this, is, techno, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Derb_-_This_is_Derb.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie słuchasz to mniejwięcej dziewięć i osiem setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i trzydzieści siedem sekund. To jeden z utworów nagranych przez Derb, którego nazwa brzmi This is Derb. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem wdzięczni, jak byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Derb - This is Derb do dzisiaj. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Derb - This is Derb. Czemu właśnie ta piosenka?

Derb jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży This is Derb, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można napotkać na analogicznych stronach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na This is Derb, której kompozytorem jest Derb. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego Derb - This is Derb jest teraz na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta tworzy hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj