WJB Crew - Zyje Oddechem (Pingwin solo)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:30
Data dodania: 16.09.2010 17:55:09
Rozmiar pliku: 3,15 MB
Tagi: WJB Crew, Zyje Oddechem (Pingwin solo), wjb, crew, zyje, oddechem, pingwin, solo, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WJB_Crew_-_Zyje_Oddechem_(Pingwin_solo).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i piętnaście setnych megabajta. Długość to pięć minut i trzydzieści sekund. To jeden z utworów stworzonych przez WJB Crew, którego tytuł to Zyje Oddechem (Pingwin solo). Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 WJB Crew - Zyje Oddechem (Pingwin solo) do tego momentu. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Zyje Oddechem (Pingwin solo). Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją WJB Crew, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, dla przykładu WJB Crew - Zyje Oddechem (Pingwin solo), a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Zyje Oddechem (Pingwin solo)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj