DJ Tiesto - He's a pirate

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 16.09.2010 17:56:36
Rozmiar pliku: 3,74 MB
Tagi: DJ Tiesto, He's a pirate
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Tiesto_-_He's_a_pirate.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około trzy i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięć sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa DJ Tiesto, której nazwa to He's a pirate. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Do tej pory nikt nie pobrał ani razu utworu muzycznego DJ Tiesto - He's a pirate. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może odkryć dokonania coraz to nowych muzyków, także dzięki serwisom takim jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład DJ Tiesto - He&039;s a pirate. Czy warto tego posłuchać?

DJ Tiesto bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie He&039;s a pirate, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest absolutnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na podobnych serwisach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w niepamięć wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na He&039;s a pirate, w wykonaniu DJ Tiesto. Nie zwlekaj, aż DJ Tiesto - He&039;s a pirate stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. DJ Tiesto nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj