Blessthefall - Rise Up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 16.09.2010 17:59:12
Rozmiar pliku: 6,97 MB
Tagi: Blessthefall, Rise Up, Rise, Up
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Blessthefall_-_Rise_Up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar sześć i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. Jest to piosenka tytułem "Rise Up", której wykonawcą jest Blessthefall. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Blessthefall - Rise Up do dziś. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Blessthefall - Rise Up. Czemu właśnie ten utwór?

Blessthefall bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Rise Up, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i za darmo.

Rise Up, której autorem jest Blessthefall, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiej przyczyny Blessthefall - Rise Up jest obecnie tak znana. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj