John Dahlback - Blink (Electroweep Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 16.09.2010 18:07:50
Rozmiar pliku: 3,89 MB
Tagi: John Dahlback, Blink (Electroweep Remix), remix, electroweep, dahlback, john, blink
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

John_Dahlback_-_Blink_(Electroweep_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około trzy i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i piętnaście sekund. To plik mp3 tytułem "Blink (Electroweep Remix)", którego autorem jest John Dahlback. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Piosenka John Dahlback - Blink (Electroweep Remix) nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Blink (Electroweep Remix), którą wykonuje John Dahlback, znany z tworzenia utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby John Dahlback - Blink (Electroweep Remix), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrealizowania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon Blink (Electroweep Remix)? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. A może będzie też tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj