Insomnia - skazany na bluesa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 16.09.2010 18:08:08
Rozmiar pliku: 34,4 MB
Tagi: Insomnia, skazany na bluesa, dżem, rysiek, riedel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Insomnia_-_skazany_na_bluesa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży trzydzieści cztery i cztery setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i osiem sekund. Jest to plik mp3 o tytule "skazany na bluesa", którego wykonawcą jest Insomnia. Plik mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Insomnia - skazany na bluesa do tego momentu. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie raczył skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Insomnia - skazany na bluesa. Czy warto tego posłuchać?

Insomnia bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie kupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być skazany na bluesa, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - całość udostępnionych u nas utworów jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

skazany na bluesa, w wykonaniu Insomnia, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu Insomnia - skazany na bluesa jest teraz tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca tworzy przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj