Ya Hozna - Z kufla blues

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 16.09.2010 18:09:00
Rozmiar pliku: 3,15 MB
Tagi: Ya Hozna, Z kufla blues, ya, hozna, kufla, blues, yahozna, przemyk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ya_Hozna_-_Z_kufla_blues.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i piętnaście setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "Z kufla blues", którego wykonawcą jest Ya Hozna. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku mp3 Ya Hozna - Z kufla blues. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać dokonania coraz to nowych artystów, także dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Ya Hozna - Z kufla blues. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Ya Hozna jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Z kufla blues, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tutaj kawałki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest Z kufla blues, której kompozytorem jest Ya Hozna. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, czemu Ya Hozna - Z kufla blues jest teraz tak znana. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten muzyk produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj