Basshunter - I Miss You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 16.09.2010 18:13:19
Rozmiar pliku: 3,48 MB
Tagi: Basshunter, I Miss You, krzys
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Basshunter_-_I_Miss_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około trzy i czterdzieści osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "I Miss You", którego wykonawcą jest Basshunter. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Basshunter - I Miss You. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Basshunter - I Miss You. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Basshunter bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Jak mnóstwo mało znanych wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być I Miss You, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które możesz spotkać na analogicznych stronach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest I Miss You, w wykonaniu Basshunter. Nie zwlekaj, aż Basshunter - I Miss You stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj