Alvin - Funny Little World

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:50
Data dodania: 16.09.2010 18:13:54
Rozmiar pliku: 5,27 MB
Tagi: Alvin, Funny Little World
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alvin_-_Funny_Little_World.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to pięć i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa Alvin, którego nazwa to Funny Little World. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nie dodano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jeszcze żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku audio Alvin - Funny Little World. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Funny Little World, której autorem jest Alvin, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Alvin - Funny Little World, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon Funny Little World? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj