DJR3mixX - Raindropes

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:53
Data dodania: 16.09.2010 18:16:22
Rozmiar pliku: 6,62 MB
Tagi: DJR3mixX, Raindropes, dj, tiesto, bart3zz, bart, muza, techno, hardstyle, shadow, geno, gano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJR3mixX_-_Raindropes.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży sześć i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Odtwarzasz kawałek o tytule "Raindropes", którego autorem jest DJR3mixX. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku audio DJR3mixX - Raindropes. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zjednują sobie tłumy wiernych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Analogicznie jest z przebojem Raindropes, stworzonym od podstaw przez DJR3mixX. Przebój ten błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zostawmy zdania ludzi za sobą, bo pewnie pragniesz poznać DJR3mixX - Raindropes? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Raindropes, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć tę piosenkę DJR3mixX? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne strony, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych empetrójek - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, na przykład DJR3mixX - Raindropes, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj