The Dillinger Escape Plan - Crutch Field Tongs

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:55
Data dodania: 16.09.2010 18:22:03
Rozmiar pliku: 1,26 MB
Tagi: The Dillinger Escape Plan, Crutch Field Tongs, the, dillinger, escape, plane, crutch, field, tongs, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Dillinger_Escape_Plan_-_Crutch_Field_Tongs.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około jeden i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na zero minut i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to kawałek tytułem "Crutch Field Tongs", którego wykonawcą jest The Dillinger Escape Plan. Utwór, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj nikt nie zapisał nigdy pliku The Dillinger Escape Plan - Crutch Field Tongs. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

The Dillinger Escape Plan - Crutch Field Tongs to kawałek, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie tylko w gronie miłośników tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że The Dillinger Escape Plan jest w stanie stworzyć wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który przedstawia The Dillinger Escape Plan - Crutch Field Tongs, ale też wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie muszą to być ogromne parapetówki. Te piosenki możesz również puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy cenią sobie czystość i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Crutch Field Tongs? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych witrynach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, z całą pewnością jak najszybciej się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj