Sandra - Kiedy Prosze (feat. Peja, Daria)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:45
Data dodania: 16.09.2010 18:26:11
Rozmiar pliku: 6,51 MB
Tagi: Sandra, Kiedy Prosze (feat. Peja Daria), kiedy, prosze, feat, peja, daria, hip-hop, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sandra_-_Kiedy_Prosze_(feat._Peja,_Daria).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje sześć i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści pięć sekund. To jeden z piosenek autorstwa Sandra, której nazwa to Kiedy Prosze (feat. Peja, Daria). Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Plik Sandra - Kiedy Prosze (feat. Peja, Daria) nie został jeszcze nigdy pobrany. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Kiedy Prosze (feat. Peja, Daria), której autorem jest Sandra, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, dla przykładu Sandra - Kiedy Prosze (feat. Peja, Daria), a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do wykonania sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na telefon Kiedy Prosze (feat. Peja, Daria)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już dawno będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj