Franz Ferdinand-Walk Away

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 16.09.2010 18:27:34
Rozmiar pliku: 3,11 MB
Tagi: Franz Ferdinand, Walk Away, ferdinand, franz, walk, away
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Franz_Ferdinand-Walk_Away.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej trzy i jedenaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To kawałek tytułem "Walk Away", którego autorem jest Franz Ferdinand. Utwór, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Jak na razie żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku audio Franz Ferdinand-Walk Away. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Franz Ferdinand-Walk Away to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie tylko pośród miłośników tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Franz Ferdinand jest w stanie napisać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy Franz Ferdinand-Walk Away, ale też wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Walk Away? Download tej empetrójki to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, zatem na pewno dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie powiększać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, na pewno błyskawicznie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj