01 Pink - Stupid Girls

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 16.09.2010 18:27:44
Rozmiar pliku: 3,31 MB
Tagi: 01 Pink, Stupid Girls, uuu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_Pink_-_Stupid_Girls.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słyszysz to trzy i trzydzieści jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez 01 Pink, którego tytuł brzmi Stupid Girls. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku 01 Pink - Stupid Girls do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Stupid Girls, której autorem jest 01 Pink, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, dla przykładu 01 Pink - Stupid Girls, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niezwykle łatwych do wykonania sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Stupid Girls? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy wolą na poważnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj