DJ JArecki -Set 2010

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 15:29
Data dodania: 16.09.2010 18:35:21
Rozmiar pliku: 14,2 MB
Tagi: DJ JArecki, Set 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_JArecki_-Set_2010.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz zajmuje czternaście i dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na piętnaście minut i dwadzieścia dziewięć sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "Set 2010", którego autorem jest DJ JArecki. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego kawałka nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Plik DJ JArecki -Set 2010 nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się DJ JArecki -Set 2010. Dlaczego właśnie ta piosenka?

DJ JArecki jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Set 2010, świetna piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne u nas kawałki są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych serwisach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Set 2010, której autorem jest DJ JArecki, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy DJ JArecki -Set 2010 i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta nagrywa hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj