Bullets And Octane - Harder To Breathe

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:41
Data dodania: 16.09.2010 18:37:57
Rozmiar pliku: 5,36 MB
Tagi: Bullets And Octane, Harder To Breathe, Bullets, And, Octane, Harder, To, Breathe
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bullets_And_Octane_-_Harder_To_Breathe.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to pięć i trzydzieści sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i czterdzieści jeden sekund. To jeden z utworów wykonawcy Bullets And Octane, którego tytuł brzmi Harder To Breathe. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik Bullets And Octane - Harder To Breathe nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Harder To Breathe, którą wykonuje Bullets And Octane, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Bullets And Octane - Harder To Breathe, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Harder To Breathe? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj