MAXIMUM THE HORMONE - 12 - Shimi

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 31:41
Data dodania: 16.09.2010 18:38:16
Rozmiar pliku: 7,25 MB
Tagi: MAXIMUM THE HORMONE, 12, Shimi, MAXIMUM, THE, HORMONE
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MAXIMUM_THE_HORMONE_-_12_-_Shimi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje siedem i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzydzieści jeden minut i czterdzieści jeden sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "12", której autorem jest MAXIMUM THE HORMONE. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie dodał dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór MAXIMUM THE HORMONE - 12 - Shimi nie został dotychczas ani razu pobrany. Żadna osoba dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie mnóstwo darmowych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz 12? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż myślisz.

MAXIMUM THE HORMONE to lubiany i znany autor w świecie muzyki. Jego utwory w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Tak samo stało się z 12. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić na naszej stronie. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, abyś nie musiał wchodzić na Wrzutę lub podobne witryny, by cieszyć się tą piosenką.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz włączyć kawałki w odtwarzaczu lub na wieży? Więc nie czekaj - ściągnij MAXIMUM THE HORMONE - 12 - Shimi i włączaj ją gdzie chcesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez pobierania pieniędzy! Wszystko jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz przebój i ściągniesz go, nie zapłacisz za to ani grosza. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla tych, którzy chcą najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, a w następstwie tego to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je również posłuchać, żeby nie brać tego po omacku i nie robić nieporządku na dysku twardym. Jeżeli taki kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Ale 12, autorstwa MAXIMUM THE HORMONE, znajduje się ostatnimi czasy na topie - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj