Misery Index - The Spectator

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 16.09.2010 18:39:53
Rozmiar pliku: 4,25 MB
Tagi: Misery Index, The Spectator, misery, index, the, spectator
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Misery_Index_-_The_Spectator.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie odtwarzasz to cztery i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzy sekundy. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 tytułem "The Spectator", którego wykonawcą jest Misery Index. Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jak byś takowy dodał. Do dziś żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Misery Index - The Spectator. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się wejść do świata muzyki. Ogromna ilość piosenek jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz The Spectator? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

Misery Index jest znanym i poważanym twórcą w świecie muzyki. Jego utwory błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Podobnie stało się z The Spectator. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić na naszej stronie. To jedynie kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od cieszenia się tą piosenką, bez konieczności odwiedzania Wrzuty lub innych stron.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki dokładnie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć kawałki na wieży albo w telefonie? Zatem nie zwlekaj - ściągnij Misery Index - The Spectator i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych pieniędzy za udostępnienie mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za darmo, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz zrobić niczego poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie utworów z Wrzuty to świetne wyjście dla tych, którzy chcą przedtem przesłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i dopiero po tym to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, żeby nie brać tego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli ten kawałek nie wpasuje się w Twój gust, zawsze jesteś w stanie wybrać inny. Ale The Spectator, którego twórcą jest Misery Index, jest od niedawna bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych kłopotów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj