Underoath - Everyone looks so good from here

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:56
Data dodania: 16.09.2010 18:41:26
Rozmiar pliku: 2,69 MB
Tagi: Underoath, Everyone looks so good from here, everyone, looks, good, from, here, screamo, cichy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Underoath_-_Everyone_looks_so_good_from_here.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje dwa i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Underoath, której tytuł to Everyone looks so good from here. Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Underoath - Everyone looks so good from here do dnia dzisiejszego. Żaden odwiedzający do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Everyone looks so good from here, której autorem jest Underoath, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Underoath - Everyone looks so good from here, a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Everyone looks so good from here? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj