Pachanga feat Jovele - shake ya ass

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 16.09.2010 18:49:05
Rozmiar pliku: 6,03 MB
Tagi: Pachanga feat Jovele, shake ya ass, pachanga, feat, jovele, shake, ya, ass
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pachanga_feat_Jovele_-_shake_ya_ass.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje sześć i trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. To jeden z wielu utworów autorstwa Pachanga feat Jovele, którego nazwa to shake ya ass. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Nikt nie pobrał pliku audio Pachanga feat Jovele - shake ya ass do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu shake ya ass. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Pachanga feat Jovele - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Pachanga feat Jovele - shake ya ass, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 shake ya ass? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj