Z.a.d.e.n_-Parkiet(bit.Jumany)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 16.09.2010 18:49:17
Rozmiar pliku: 2,95 MB
Tagi: Z.a.d.e.n_, Parkiet(bit.Jumany), sosnowiec, zaden, zero, hip, hop, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Z.a.d.e.n_-Parkiet(bit.Jumany).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje dwa i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czternaście sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Z.a.d.e.n_, której tytuł brzmi Parkiet(bit.Jumany). W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego Z.a.d.e.n_-Parkiet(bit.Jumany). Żadna osoba jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca fanów. Tak samo jest z przebojem Parkiet(bit.Jumany), wykonywanym przez Z.a.d.e.n_. Kawałek ten bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy zdania ludzi za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać Z.a.d.e.n_-Parkiet(bit.Jumany)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten utwór zbiera same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Parkiet(bit.Jumany), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych portalach kawałka Z.a.d.e.n_? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na nieciekawych, nie do końca bezpiecznych stronach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Z.a.d.e.n_-Parkiet(bit.Jumany), wyświetlą Ci się wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz niezliczoną ilość piosenek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj